115. Snopy
Autor: Jeroným Hus Vítek
(1914 Svratouch - 1988 ?)
signováno a datováno vpravo dole, volně v paspartě
Technika: kresba, datace: 1947
Šířka: 28 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 22 x 29 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč