Podzimní krajina

Autor: Jaroslav Mathauser
(1881 Praha - ? ?)

signováno vlevo dole, původní rám. Malba nečištěna.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 47 cm, rámování: 62 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 22:09

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč