78. Tančící dívky
Autor: Petr Mirčev
(1968 Havlíčkův Brod - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 2007
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 35 x 27 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč