203. Pasáček hus

Autor: Antonín Augusta
(1891 ? - ? ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 83,5 cm

Konec dražby: 07.12.2017 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč