327. soubor 6 kusů - Dívky
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1957
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: pasparata 43 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 22:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč