94. Lidská fontána

Autor: Jiří David
(1956 Rumburk - ?)

Na reversu signoáno a číslováno 7/100, volně v paspartě, výroční list klubu přátel za rok 1991
Technika: serigrafie
Šířka: 29 cm, výška: 42 cm, rámování: pasparta 59 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.04.2022 19:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč