1432. Portrét ženy
Autor: Ferdinand Kamba
(1907 Kuřín - 1992 ?)
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 59 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč