33. Chalupy

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Datace: 1935?
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: 24 x 34 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč