33. Chalupy
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Datace: 1935?
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: 24 x 34 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč