33. Dvořák E. - U moře
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 57 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč