Skicy - kresby 25 kusů

soubor různých kreseb, nesignováno, některé datovány, volné listy
Technika: kresba, datace: 1941
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč