Výšivky květin

Konvolut 2 kusů, zaskleno, rámováno
Datace: 1809 / 1839
Šířka: 15 cm, výška: 9 cm, rámování: 12 x 17,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč