330. G. Schwind - Marcus Aurelius
Značeno vpravo dole, nerámováno
Šířka: 30,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč