G. Schwind - Marcus Aurelius

Značeno vpravo dole, nerámováno
Šířka: 30,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč