Cesta mezi stromy

Autor: Josef Říha
(1920 Vídeň - ? ?)

signováno a datováno tužkou vpravo dole, autorské razítko vlevo dole, zaskleno.
Technika: lept na kartonu, datace: 1943
Šířka: 28,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 65 x 50 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč