46. Na pouti
Autor: Josef Říha
(1920 Vídeň - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 57 cm, výška: 48 cm, rámování: 54 x 63 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč