Koroptve na mýtině

Autor: Bertil Widbrant
(1914 - 1988)

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 68 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč