15. Koroptve u vody
Autor: Bertil Widbrant
(1914 - 1988)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 68 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč