33. Labutě
Autor: Bertil Widbrant
(1914 - 1988)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 53 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč