133. Žena tišící dítě

Autor: Nicolai Coster
(1901 Amsterdam)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: blondelový rám
Šířka: 30,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 51 x 41 cm

Konec dražby: 06.04.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč