485. Taneční pár
Autor: Ivo Klečka
(1927 Praha - ? ?)
signováno vpravo dole, pasparta zašpiněna.
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.05.2020 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč