627. Žena s tamburínou
Autor: Ivo Klečka
(1927 Praha - ? ?)
signováno vpravo dole, místy skvrny.
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 38,5 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč