8. Taneční pár

Autor: Ivo Klečka
(1927 Praha - ? ?)

signováno vpravo dole, pasparta zašpiněna.
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 43 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.10.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč