Zimní potok

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč