17. Figurální motiv v krajině
Autor: Hiram Reynolds Bloomer
(1845 - 1911)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1879
Šířka: 86 cm, výška: 64 cm, rámování: 75 x 97 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 07.04.2022 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč