Pavlovská - Stavení

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 59 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč