174. Portrét chlapce
Autor: Jaroslav Josífko
(1912 Bílá Třemešná - 1983 Opava)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 42 cm, výška: 71 cm, rámování: 90 x 61 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč