Portrét chlapce

Autor: Jaroslav Josífko
(1912 Bílá Třemešná - 1983 Opava)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 42 cm, výška: 71 cm, rámování: 90 x 61 cm

Konec dražby: 06.04.2022 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč