Květina

Autor: Jaroslav Josífko
(1912 Bílá Třemešná - 1983 Opava)

Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1939
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm, rámování: 54 x 41 cm

Konec dražby: 05.04.2022 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč