9. V lese na vycházce
Autor: Gustav Herting
(1850 Německo)
na reversu v deskách naleznete původ obrazu od roku 1976, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 73 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.04.2022 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč