38. Pohled do dvora
Autor: Henri Joseph Pauwels
(1903 Belgie - 1983)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 90 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč