156. Divoké koně
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 7,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 17 x 19 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč