Flašinetář

Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč