255. Prošlapaná boty

Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1933
Šířka: 26 cm, výška: 14 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč