255. Prošlapaná boty
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1933
Šířka: 26 cm, výška: 14 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč