280. Koně a lidé

Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)

vlevo dole číslováno 119/125, signováno vpravo dole, volný list
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč