295. Západ Slunce
Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)
signováno tužkou vpravo dole.
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 38,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 46,5 x 57,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 17:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč