Husité

Autor: Adolf Jelínek
(1890 Strmilov - ? ?)

na reversu autorský štítek, signováno v tisku dole uprostřed, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na keramice
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 17 x 17 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč