138. Sandgärdsgatan
Autor: Inge Lindstedt
(1931 Växjö, Švédsko)
signováno vpravo dole, název díla, datováno -79 a signováno monogramem I. L. na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 30 x 35 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč