203. U rodinného stolu
Autor: Åke Wickström
(1927 Vekerum, Švédsko)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 68 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč