Zámek v Drottningtorge

Autor: Sven Moell
(1894 Švédsko - 1974 Švédsko)

na reversu informace o autorovi, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 37,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč