111. Povoz na mostě

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signovánoa datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 60 cm, výška: 23 cm, rámování: 35 x 72 cm

Konec dražby: 18.09.2019 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč