Pálení Morany

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 68 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 80 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč