142. Práce na záhonu

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 46 cm, rámování: 56,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč