142. Z rodného kraje 5 kusů leptů

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

Cyklus pěti leptů z jižních Čech v původních deskách. Každý signovaný autorem vpravo dole tužkou. Seznam listů: U řeky, Koupání na Otavě, Žně pod Rábím, Dobývání brambor, Zima v Malé Chýšce. Číslováno 65.
Technika: lept na kartonu, datace: 1925
Šířka: 39 cm, výška: 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.06.2019 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč