Kytice

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vpravo dole
Šířka: 19 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 27 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč