45. Dřevorubci
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou a monogramováno a datováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1932
Šířka: 33,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 52 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč