Jezdec na koni

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 19,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 30 x 34 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč