53. Věž
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
Signováno uprostřed dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 19,5 x 24 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč