54. Strakonický dudák
signováno vpravo dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 38 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč