Štěkenský veles

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1943
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm

Konec dražby: 22.10.2019 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč