64. U rybníka
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno a zaskleno. Rám poškozen.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1949
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 63 cm
Konec dražby: 02.04.2023 15:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč