7. Práce na záhonu

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vlevo dole
Šířka: 40 cm, výška: 46 cm, rámování: 56,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:04 SELČ

Zbývá: 0d 5h 29m 5s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč