9. U rybníka

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno a zaskleno. Rám poškozen.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1949
Šířka: 45 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 63 cm

Konec dražby: 05.11.2020 20:09 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 800 Kč